×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 70.

Policjanci z Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu zatrzymali w Kołobrzegu nietrzeźwego kierowcę mercedesa. 34–letni mężczyzna miał prawie 2 promile alkoholu w organizmie. W trybie przyspieszonym został doprowadzony do Sądu, gdzie usłyszał wyrok - 3 lata zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych.

W niedzielę po godzinie 1-ej w nocy funkcjonariusze Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu w trakcie patrolowania rejonu w Kołobrzegu, zatrzymali do kontroli kierującego samochodem marki Mercedes. 34–letni mężczyzna – obcokrajowiec – był pod wpływem alkoholu. Badanie na alkomacie wykazało blisko 2 promile alkoholu w organizmie.
Mężczyzna został zatrzymany i dowieziony do policyjnego aresztu. Po wytrzeźwieniu funkcjonariusze doprowadzili go w trybie przyspieszonym do Sądu.
Sąd wymierzył karę - 2 000 zł grzywny, 5 000 zł świadczeń pieniężnych na rzecz Funduszu oraz zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych na 3 lata.
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn