×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 70.

Jury dokonało oceny 250 nadesłanych prac na konkurs plastyczny „O czym szumi morze - Morskie opowieści" który zorganizowany został przez Ognisko Pracy Pozaszkolnej pod patronatem starosty kołobrzeskiego.

 
Prace oceniane były w czterech kategoriach wiekowych: szkoła podstawowa (od 6 do 8 lat oraz od 9 do 12 lat), gimnazjum i szkoła ponadgimnazjalna. Udział w konkursie wzięły: Szkoła Podstawowa nr 3 w Kołobrzegu, Szkoła Podstawowa nr 4 w Kołobrzegu, Szkoła Podstawowa nr 8 w Kołobrzegu, Zespół Szkół Publicznych- Szkoła Podstawowa w Rymaniu, Zespół Szkół we
Wrzosowie, Przedszkole Prywatne Morska Kraina w Kołobrzegu, Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Kołobrzegu, Zespół Szkół przy Szpitalu Uzdrowiskowym Słoneczko w Kołobrzegu, Młodzieżowy Dom Kultury w Lęborku.

Uroczyste wręczenie nagród ufundowanych ze środków w ramach promocji powiatu kołobrzeskiego, odbędzie się 22 czerwca 2017r. o godz. 17 00 podczas pikniku z okazji zakończenia roku szkolnego Ogniska Pracy Pozaszkolnej. 
Podczas festynu Tomasz Tamborski wręczy nominację dla dyrektora OPP Mieczysława Szpaka oraz ufundowane przez Zarząd Powiatu nagrody oraz wyróżnienia za osiągnięcia sportowe i udział w konkursie plastycznym:
- podopiecznym trenera Piotra Bogdanowicza w składzie: Greczyńska Wiktoria (uczennica Szkoły Podstawowej nr 8), Andrysiak Kornelia (uczennica Szkoły Podstawowej nr 6) i Dzwolak Ewa (uczennica Szkoły Podstawowej nr 4) - złote medalistki Finału Wojewódzkiego Enea Mini Volley Cup 2017 i tym samym awansowały do Finału Centralnego o Puchar Kinder+ Sport 2017 w Zabrzu w dniach 26-29.06.2017 r.
- Adam Oleszuk i Jakub Gałka wicemistrzowie Finału Wojewódzkiego Piłki Siatkowej Plażowej Juniorów
- Beniamin Dubois-Placak i Franciszek Dubois-Placak złoci medaliści Mistrzostw Województwa w Siatkówce Plażowej Młodzików
- laureaci Wojewódzkiego Konkursy Plastycznego "O czym szumi morze -morskie opowieści".
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn