×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 70.

34-letniego mieszkańca Kołobrzegu, który mimo sądowego zakazu prowadzenia pojazdów kierował samochodem marki audi, zatrzymali 25 lipca w Świnoujściu funkcjonariusze Straży Granicznej. Okazało się, że mężczyzna był nietrzeźwy, miał 2,5 prom. alkoholu. 


Podczas kontroli pojazdów kierujących się na prom do Szwecji funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Świnoujściu zatrzymali 34-latka. Kierował audi mając 2,52 prom. alkoholu. Podatkowo podczas sprawdzania osoby okazało się, że za jazdę w stanie nietrzeźwości Sąd Rejonowy w Białogardzie pozbawił go prawa jazdy na okres trzech lat – do września 2019 roku. 
Mężczyzna został osadzony w Placówce Straży Granicznej w Świnoujściu. Dziś będą kontynuowane czynności dochodzeniowe z jego udziałem. Odpowie za przestępstwo kierowania samochodem w stanie nietrzeźwości w warunkach recydywy oraz za złamanie sądowego zakazu.
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn