×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 70.

Dwóch nietrzeźwych rowerzystów w powiecie kołobrzeskim ujęła 30 i 31 lipca Straż Graniczna. Mężczyźni mieli 3 i nawet przeszło 4 promile alkoholu. Funkcjonariusze udaremnili im dalszą jazdę. 
W niedzielę na jednej z kołobrzeskich ulic patrol Straży Granicznej zatrzymał do kontroli jadącego wężykiem rowerzystę. 33-letni mężczyzna miał 3 prom. alkoholu. Z kolei dzisiaj po godz. 2 w nocy pod Kołobrzegiem strażnicy graniczni ujęli 48-latka jadącego rowerem, który „wydmuchał” aż 4,24 prom. alkoholu.
Rowerzystom przerwano dalszą jazdę i wręczono wezwanie się stawienia się w jednostce Policji, który będzie prowadzić dalsze postępowania w sprawach o wykroczenia. Grozi im kara do 14 dni aresztu albo grzywny.
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn