×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 70.

Wybierz nazwę i zgłoś swój zespół do udziału w Turnieju Piłki Nożnej Sienkiewicz Cup 2017 o Puchar Starosty Kołobrzeskiego Tomasza Tamborskiego. Turniej odbędzie się w dniach 28-29 października 2017 roku na boisku piłkarskim Orlik przy ul. 1 Maja 47 w Kołobrzegu. 
Głównym organizatorem turnieju jest Zespół Szkół Nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Kołobrzegu. Patronat nad imprezą sportową objęli: Starosta Kołobrzeski Tomasz Tamborski, MKP Kotwica Kołobrzeg oraz Dyrektor Zespołu Szkół Nr 1 Katarzyna Karaźniewicz-Deczyńska.
 
Turniej odbędzie się w dniach 28-29 października 2017 roku na boisku piłkarskim Orlik przy ul. 1 Maja 47 w Kołobrzegu. Celem imprezy jest m.in. popularyzowanie piłki nożnej wśród mieszkańców Kołobrzegu i okolic, promocja zdrowego trybu życia oraz popularyzacja i promocja obiektów sportowych przy Zespole Szkól Nr 1 w Kołobrzegu.
 
Mecze rozegrane zostaną w systemie grupowym. Zespoły grają w składach sześcioosobowych, w tym pięciu zawodników i bramkarz. Drużyna może liczyć max. 10 zawodników. Szczegółowych informacji o rozgrywkach udziela koordynator turnieju Pan Marcin Ziółkowski pod nr telefonu 530-082-947.  
 
Serdecznie zapraszamy miłośników piłki nożnej do wzięcia udziału w imprezie.
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn