×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 70.

W tym tygodniu odbyły się obrady Plenarnego Posiedzenia Zachodniopomorskiego Zarządu Wojewódzkiego Związku Kombatantów Rzeczpospolitej Polskiej i Byłych Więźniów Politycznych. Kombatanci i osoby zasłużone otrzymali odznaczenia.
 
Obrady z udziałem przedstawicieli wszystkich Kół ZKRP i BWZ z województwa zachodniopomorskiego rozpoczęły się od wręczenia przez Prezes Zarządu Panią Janinę Koptas odznaczeń kombatantom i osobom zasłużonym dla środowiska kombatanckiego oraz całego Związku Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych. Spotkanie było również okazją do wręczenia aktu nadania tytułu Honorowego Prezesa Koła ZKRP i BWP w Kołobrzegu Panu Maksymilianowi Zajfertowi oraz Panu Januaremu Wysockiemu z Koła w Sławnie.
 
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn