×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 70.

Policjanci z Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego zatrzymali sprawcę rozboju. Mężczyzna w ubiegłym tygodniu w centrum Kołobrzegu napadł na mieszkańca Karcina i zabrał mu buty.
 
W ubiegły piątek dyżurny kołobrzeskiej jednostki otrzymał zgłoszenie - w okolicy sklepu przy ul. Dworcowej napadnięto na mężczyznę. Skierowano na miejsce patrol, na miejscu policjanci musieli podjąć pościg za uciekającym na widok radiowozu mężczyzną. W trakcie ucieczki mężczyzna wyrzucił posiadany przy sobie nóż, po chwili został zatrzymany i obezwładniony. Z relacji świadków, którzy byli na miejscu wynikało, że zatrzymany przewrócił mieszkańca Karcina i przyduszając go zabrał mu buty.
Po sprawdzeniu w systemie zatrzymanego 26-latka okazało się, że jest poszukiwany nakazem Sądu do odbycia kary ponad 100 dni pozbawienia wolności. Sprawca napadu był też podejrzewany o dokonanie szeregu przestępstw m.in. rozboju, do którego doszło kilka dni temu, gdzie kopiąc i uderzając pięściami zmusił młodego kołobrzeżanina do oddania portfela oraz wypłaty z konta pieniędzy. Napadnięty kołobrzeżanin miał też wziąć dla sprawcy laptopa na raty.
Podejrzany usłyszał łącznie 6 zarzutów m.in. za rozboje i wymuszenia rozbójnicze. Za popełnione przestępstwa może grozić mu kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności.
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn