×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 70.

Działania kryminalnych z Kołobrzegu pozwoliły na zatrzymanie mężczyzny, który w miejscu zamieszkania posiadał znaczną ilość narkotyków. Mężczyzna trafił do aresztu. Grozi mu do 10 lat więzienia.
 
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej w wyniku podjętych działań, ustalili, że 40-letni mężczyzna może być w posiadaniu większej ilości narkotyków.
Do zatrzymania mężczyzny doszło w miejscu zamieszkania. Funkcjonariusze przeszukując pomieszczenia mieszkalne zajmowane przez 40-latka, znaleźli susz rośliny, amfetaminę oraz tabletki ekstazy. Łączna waga narkotyków to blisko 50 gramów. Mężczyzna był dobrze znany kołobrzeskim funkcjonariuszom.
W grudniu ubiegłego roku w jego mieszkaniu policjanci znaleźli 50 gramów amfetaminy. Wobec mężczyzny w tamtym czasie zastosowano policyjny dozór. W ubiegłą niedziele zamieniono zastosowany środek na 3 miesięczny areszt dla 40-latka. Zgodnie z przepisami ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, grozi mu kara do 10 lat więzienia.
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn