×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 70.

Strażnicy graniczni z Kołobrzegu 7 kwietnia zatrzymali w mieście do kontroli drogowej volkswagena. Podczas oględzin pojazdu funkcjonariusze z pomocą psa służbowego znaleźli pod maską gumową rękawiczkę z proszkiem. Tester wskazał, że badana substancja jest amfetaminą. 
Autem kierował 40-latek, mieszkaniec woj. zachodniopomorskiego. Towarzyszyło mu dwoje podróżnych: 26-letnia kobieta i 29-latek. Kierowca nie posiadał prawa jazdy. W bazie Centralnej Ewidencji Pojazdów i Kierowców funkcjonariusze ustalili, że decyzją Starosty Kołobrzeskiego, wydaną w lutym tego roku, dokument został mężczyźnie zatrzymany, a uprawnienia do kierowania cofnięte.
Podczas oględzin pojazdu funkcjonariusze z pomocą psa służbowego znaleźli pod maską gumową rękawiczkę z proszkiem. Tester wskazał, że badana substancja jest amfetaminą. Zabezpieczono blisko 74 gramy o czarnorynkowej wartości prawie 3 tys. zł. Funkcjonariusze zatrzymali całą trójkę. Trwają czynności procesowe z ich udziałem.
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn