×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 70.

Funkcjonariusze z Posterunku Policji w Dygowie uratowali mężczyznę, który usiłował popełnić samobójstwo. Mundurowi przywrócili funkcje życiowe 30-latkowi. Szybka i sprawna reakcja funkcjonariuszy zapobiegła tragedii.


W miniony czwartek dyżurny otrzymał telefoniczne zgłoszenie od kobiety, który oświadczyła, że jej konkubent chce popełnić samobójstwo. Informacja natychmiast przekazana została będącemu najbliżej zdarzenia patrolowi z posterunku Policji w Dygowie.
 
Mundurowi, którzy dotarli we wskazane miejsce na polnej drodze zauważyli leżącego mężczyznę, który chwilę przed ich przybyciem został odcięty z pętli przez sąsiada. Mężczyzna nie oddychał , nie był wyczuwalny puls. Policjanci przystąpili do resuscytacji krążeniowo-oddechowej. Po kilki minutach 30-latkowi wróciły funkcje życiowe. Na miejsce dotarła również załoga pogotowia, która zabrała oddychającego lecz nieprzytomnego mężczyznę do szpitala w Gryficach. 
 
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn