W środę o 17.40 równolegle na antenie TKK, Radia Kołobrzeg oraz na naszym portalu emitowany będzie program z telefonicznym udziałem słuchczy i widzów Rozmowy z Widokiem na Powiat. Gościem będzie wicestarosta kołobrzeski Jacek Kuś. Pytania i opinie dotyczące życia powiatu można stawiać w trakcie trwania programu pod numerem telefonu 94 355 38 01, a także w komentarzach pod zapowiedzią.
 
Komentarze  
+3 # radzik 2019-01-30 15:38
Witam, czy ul. Starynowska należy do Starostwa? A jeśli tak, to czy ktoś mógłby przyjrzeć się bliżej radarowemu pomiarowi prędkości na światłach na ul. Starynowskiej. Prędkość jest mierzona chyba zbyt blisko sygnalizacji, bo pojazd przekraczający dozwoloną prędkość przejeżdża na "wczesnym" żółtym świetle (prawdę mówiąc nie ma możliwości bezpiecznego wyhamowania). Karani za jego wykroczenie są natomiast pozostali kierowcy, którzy muszą czekać na czerwonym. Rozwiązanie dobre, ale nie funkcjonuje poprawnie. W Grzybowie nie ma tego problemu.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+2 # Aniołek 2019-01-30 15:55
Nurtuje mnie jedno co magistrat chce zrobić z pustostanami w mieście. Serce mnie boli, mieszkańcy czekają po kilka lat na mieszkanie a tu proszę drzewka sobie rosną w budynkach i na nich, zamiast udostępnić lokale ludziom. Wstyd że żadna osoba pracująca w urzędzie albo radny nie interweniowały w tej sprawie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+5 # Zenobja 2019-01-30 16:57
Bez wielkich złudzeń na odpowiedź, ale zadam pytanie - Panie Starosto : dlaczego kandydował Pan w wyborach samorządowych i zgodził się sprawować stanowisko urzędnika samorządowego? Kwintesencją tych działań jest gospodarowanie środkami publicznymi w pełnej jawności i z przesłaniem służenia dobru ogólne, a Pana tak irytują i wzburzają pytania obywateli / nie mówiąc już o pytaniach radnych /. Wprowadzają w " ten" nastrój i ma Pan "taki dzień" - nie śmiem przyznać, że nie wiem co się kryje za sformułowanie "taki dzień" w ustach urzędnika samorządowego, ale chyba w tym temacie nie mogę prosić o informację publiczną? Jak Pan myśli Panie Starosto?
Powracam do pytania podstawowego : CZEMUŻ TO CZEMUŻ , TAK USILNIE, DĄŻYŁ PAN DO WŁADZ Samorządowych?
Pozdrawiam i... czekam nasłu[wulgaryzm]ąc
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+3 # Zenobja 2019-01-30 17:09
W ostatnią linijkę mojego zapytania wkradła się ingerencja mojego urządzenia technicznego. Wstydem się zalewam!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-3 # Brenda 2019-01-30 20:26
Mega fajny pogodny i dobry wywiad. Brawo.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn