×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 70.

Znamy już listy Prawa i Sprawiedliwości w wyborach do Parlamentu Europejskiego. W naszym okręgu zachodniopomorskie-lubuskie „jedynką” będzie minister Joachim Brudziński, a „dwójką” europoseł Czesław Hoc.
 
 
 
 
 
We wtorek Komitet Polityczny PiS opublikował listy tej partii w wyborach do Parlamentu Europejskiego. 
Joachim Brudziński, minister spraw wewnętrznych i administracji ma być "jedynką" PiS w wyborach do Parlamentu Europejskiego w naszym okręgu - zachodniopomorskie-lubuskie. "Dwójką" ma być europoseł Czesław Hoc.  Kołobrzeski polityk napisał na fb: Jestem bardzo zaszczycony i dumny, że mogę u boku Pana Ministra Joachima Brudzińskiego podjąć wyzwanie w wyborach do Parlamentu Europejskiego w służbie Ziemi Zachodniopomorskiej i Ziemi Lubuskiej, a nade wszystko w służbie Ojczyźnie
 
Ciekawe jak potoczą się tegoroczne wybory. W 2015 roku w wyborach do europarlamentu, Hoc startował z drugiego miejsca za Gróbarczykiem i uzyskał drugi wynik - około 17 tysięcy głosów, ale nie wszedł do PE. Dopiero kiedy europoseł Marek Gróbarczyk został ministrem gospodarki morskiej i żeglugi śródlądowej, mandat w Brukseli objął po nim właśnie poseł PiS Czesław Hoc.
 
Komentarze  
+10 # zyx 2019-02-20 16:56
Dałby już doktor spokój,chyba pan już zarobił co nieco. Brakuje endokrynologów w Kołobrzegu,lepszy pożytek byłby z pana tutaj.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+6 # myślący 2019-02-21 09:29
Cytuję zyx:
Dałby już doktor spokój,chyba pan już zarobił co nieco. Brakuje endokrynologów w Kołobrzegu,lepszy pożytek byłby z pana tutaj.

POPIERA,
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-1 # Kołobrzeg 2019-02-22 04:45
Nasz Poseł jest bez szans. Ma bardzo złą opinię wśród wyborców pisowskich w Połczynie Zdroju, w Świdwinie, w Drawsku Pomorskim, w Choszcznie, w Szczecinku i w Kołobrzegu. Zawiódł swoich wyborców. Myślał tylko o sobie i okolesiach a szkoda bo był kiedyś wysoko oceniany.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn