Za nami kolejny festiwal w Podczelu. W ostatni weekend po raz pierwszy, zagrał Sun Festival, czyli największa hip hopowa impreza  w Polsce.

Największy hip hopowy festiwal w samym środku lata – to jedno z haseł promujących festiwal Sun, które okazało się trafne – przez ostatnie 3 dni, na lotnisku w Podczelu, na 3 scenach, wystąpiła czołówka krajowych i zagranicznych artystów, reprezentujących ten gatunek muzyki.

Przypomnijmy, że w skład line-upu Sun Festival”u weszli między innymi: Rick Ross, MATA, Taco Hemingway,  Sokół, Tede,  O.S.T.R., Kizo i wielu innych.

Pierwsza edycja Sun Festival’u zrobiła duże wrażenie na słuchaczach. Warto dodać, że hip hop jest aktualnie jednym z  najczęściej wybieranych przez młodych ludzi gatunków muzycznych.

Komentarze  
-1 # Genowefa Pigwa 2022-08-01 21:06
Panie Bartyzelku nasz kochany , a kiedy wreszcie zagracie nasze polskie Disco Polo?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Arek 2022-08-02 08:00
Po całym tym spędzie ten człowiek powinien być pociągnięty do odpowiedzialności ale prze urząd miasta bałagan kołobrzeg może spać spokojnie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+2 # podatnik 2022-08-03 06:05
dziękują mieszkańcy Kołobrzegu bardzo wyrozumiałym mieszkańcom Podczela że przyjęli za Swoje podatki na swoje głowy, oczy i uszy zaproszonych turystów VIP
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Nasze Programy

Rozmowy z widokiem na powiata
Prezydencki kwadrans
Zdrowie w pigułce
kwadrans z historia
chronograf TKK
chronograf TKK