×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 70.

W Regionalnym Szpitalu w Kołobrzegu pierwsze dziecko w Nowym 2018 Roku urodziło się 1 stycznia chwilę przed godziną 11. Mały Kuba i jego mama czują się dobrze.Gratulacje dzielnej mamie i pierwszemu urodzonemu w kołobrzeskim szpitalu w 2018 roku noworodkowi złożyli starosta i dyrektor szpitala. Oprócz kwiatów przygotowano też wyprawkę, w której znalazły się pieluchy, zabawki i kosmetyki dla mamy i dziecka. Odwiedziny u pierwszego dziecka urodzonego w Nowym Roku stały się już tradycją. Kuba, syn Agnieszki i Jacka Bachan z Włościborza przyszedł na świat w kołobrzeskim szpitalu 1 stycznia o 10.56.
Kuba jest najmłodszym mieszkańcem naszego powiatu, za to pierwszy kołobrzeżanin przyszedł na świat dopiero 3 stycznia o 4.30 rano. Maluszka odwiedził z prezentami prezydent miasta.

W 2017 roku w Kołobrzegu i powiecie odnotowano wzrost liczby urodzin. W zeszłym roku w naszym szpitalu urodziło się 796 noworodków, dla porównania w 2016 roku urodziło się 751 dzieci.

[hdvs videoid=4628]
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Nasze Programy

Rozmowy z widokiem na powiata
Prezydencki kwadrans
Zdrowie w pigułce
kwadrans z historia
chronograf TKK
chronograf TKK
chronograf TKK
chronograf TKK