20 sierpnia, już po raz dwunasty zagra nam RoCK Festiwal. Na scenie kołobrzeskiego amfiteatru wystąpią Kadamafia, Sand Au, Jerzyk Krzyżyk, Michał Stawiński Oberschlesien oraz VOO VOO.

Tradycyjnie w sierpniu, fanów mocniejszego brzmienia czeka nie lada gratka. 20 sierpnia w kołobrzeskim amfiteatrze zagra RoCK Festiwal. W tym roku, wystąpią kolejno Kadamafia, Sand Au, Jerzyk Krzyżyk, Michał Stawiński Oberschlesien oraz VOO VOO. 

Jednym z bardziej oczekiwanych artystów jest na pewno Jerzyk Krzyżyk - polski artysta młodego pokolenia, który tworzy muzykę na scenie alternatywnej, z pogranicza rapu, post-punku, elektroniki, kreatywnie zamazując granice między hip-hopem a rockiem. Tym, co uderza w jego tekstach, jest szczerość emocjonalna i kontrast między prostym, czasem wulgarnym językiem, a poetycką wrażliwością, z jaką pokazuje swój świat.

Ciekawe doznania zapewni na pewno Michał Stawiński Oberschlesien – to muzyczni prekursorzy zacierania sztucznie powstałych antypatii do Ślązaków. Bezkompromisowe teksty pisane gwarą opowiadają o trudnej historii Śląska, opisywały i opisują otaczającą nas rzeczywistość.

Na koniec festiwalu zagra jeden z najoryginalniejszych zespołów na polskiej scenie muzycznej – VOO VOO, łączący  rock z jazzem i folkiem. Wojciech Waglewski ze swoimi muzykami tworzą historię polskiego rocka i muzyki. W dorobku grupy jest dziś około 40 płyt oraz rokrocznie blisko 100 koncertów. 

Festiwal rozpocznie się o godzinie 18. Bilety w cenie 60 zł można nabyć w kasie RCK, w amfiteatrze i na stronie kupbilecik.pl

Komentarze  
+3 # Kolobrzezanin 2022-08-11 17:53
A dlaczego nie ma Babci Dynamit? Ktoś bardzo ich nielubi.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-2 # Frank 2022-08-12 08:34
rzeczywiście kultura i rozrywka na najwyższym poziomie
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+2 # Tys 2022-08-12 08:11
60 zł za Rock Festiwal?
Przyjdą trzy osoby na krzyż.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Nasze Programy

Rozmowy z widokiem na powiata
Prezydencki kwadrans
Zdrowie w pigułce
kwadrans z historia
chronograf TKK
chronograf TKK
chronograf TKK
chronograf TKK