×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 70.

Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie na logo Wolontariatu przy Hospicjum Stacjonarnym w Kołobrzegu, który stanie się oficjalną identyfikacją graficzną wolontariatu. Logo wykorzystywane będzie do celów popularyzatorskich i działań reklamowych oraz promocyjno-edukacyjnych.
Logo powinno budzić pozytywne skojarzenia oraz podkreślać charakter i specyfikę miejsca. 
Uczestnicy 
Konkurs ma charakter jednoetapowy. Adresowany jest do wszystkich uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych z terenu powiatu kołobrzeskiego. Organizatorami konkursu są Szkoła Podstawowa nr 5 im. Jana Pawła II w Kołobrzegu oraz Hospicjum w Kołobrzegu. W przypadku osób niepełnoletnich wymagana jest pisemna zgoda rodzica na udział dziecka w konkursie. 
Warunki 
Prace należy przesyłać na adres Szkoły Podstawowej nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Kołobrzegu lub dostarczyć osobiście. Koordynatorem konkursu jest p. Milena Garbacz - Zatorska, która udziela wszelkich informacji. 
Każdy uczestnik konkursu powinien wypełnić formularz zgłoszeniowy, zaakceptować regulamin konkursowy oraz zgłosić projekt logo. 
Każdy uczestnik może zgłosić do konkursu maksymalnie 1 projekt logo. 
Regulamin konkursu jest dostępny na stronie internetowej Szkoły Podstawowej nr 5 - przejdź
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Nasze Programy

Rozmowy z widokiem na powiata
Prezydencki kwadrans
Zdrowie w pigułce
kwadrans z historia
chronograf TKK
chronograf TKK
chronograf TKK
chronograf TKK