Za tydzień wejdą w życie przepisy regulujące korzystanie m. in. z elektrycznych hulajnóg. My już dzisiaj powiemy o tym co się zmieni i jak to wpłynie na wszystkich użytkowników dróg, ścieżek rowerowych i chodników.

Hulajnogi elektryczne stają się coraz bardziej popularne. W samym Kołobrzegu są już 4 różne firmy oferujące wypożyczenie takich pojazdów. Do tej pory korzystanie z nich było taką trochę „wolną amerykanką”.  Ale z tym koniec bo 21 maja tygodnia zaczną obowiązywać zmiany w ustawie o ruchu drogowym, które regulują poruszanie się hulajnogami elektrycznymi.

Szczegóły w materiale wideo: 

Komentarze  
+1 # hulajnogi 2021-05-15 14:21
Nareszcie :-) Strach było juz chodzić nad morzem, tyle osób szaleje na hulajnogach. Po pierwsze jadą za szybko, po drugie slalomem pomiędzy pieszymi.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+2 # kkk 2021-05-16 13:11
Ja proponuję jeszcze mandaty dla osób, które zamiast odstawić hulajnogę w miejscu, gdzie nikomu nie przeszkadza, to stawiają na środku drogi, czy chodnika.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook

Pogoda

Parse error in downloaded data

Nasze Programy

zebranie na zywo
Rozmowy z widokiem na powiata
Prezydencki kwadrans
kwadrans z historia
chronograf TKK
chronograf TKK