Świetlik

Wydarzenia Dnia

 

„Dzieciaki karmią kociaki”, pod takim hasłem Miejska Biblioteka Publiczna w Kołobrzegu przyłączyła się do akcji zorganizowanej przez kołobrzeską grupę „Wolontariusze dla bezdomnych zwierząt”. 

W światowym miesiącu Dobroci Dla Zwierząt, Miejska Biblioteka Publiczna przyłączyła się do akcji zorganizowanej przez kołobrzeską grupę „Wolontariusze dla bezdomnych zwierząt”. Akcji przyświeca hasło „Dzieciaki karmią kociaki”, bo zbierana jest przede wszystkim karma sucha i mokra dla wolnożyjących kotów - ważne, żeby była dobrej jakości i energetyczna. W podziękowaniu, każdy z darczyńców zostanie odznaczony naklejką z logo Biblioteki oraz otrzyma list z podziękowaniem. Karmę można przynosić do Biblioteki  Dziecięcej przy ulicy Brzozowej w godzinach pracy Biblioteki.

Więcej informacji o akcji można znaleźć na stronie Wolontariusze dla bezdomnych zwierząt – Kołobrzeg. Akcja „Dzieciaki karmią kociaki” potrwa do końca zimy.

 

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook

Nasze Programy

Rozmowy z widokiem na powiata
Prezydencki kwadrans
kwadrans z historia
chronograf TKK
chronograf TKK