Świetlik

Wydarzenia Dnia

 

Dzisiaj w sali sali koncertowej ratusza odbyło się wręczenie nagród laureatom konkursów "Portret moich pradziadków lub dziadków" oraz zespołom, które wzięły udział w grze miejskiej „Szlakiem powojennego Kołobrzegu w latach 1945 – 1965”.

Dzisiaj odbyło się wręczenie nagród laureatom międzyszkolnego konkursu plastycznego "Portret moich pradziadków lub dziadków" oraz zespołom, które wzięły udział w grze miejskiej „Szlakiem powojennego Kołobrzegu w latach 1945 – 1965”.

Oba wydarzenia miały miejsce w ramach tegorocznej kołobrzeskiej edycji Zachodniopomorskich Dni Dziedzictwa. Organizatorami byli: Prezydent Miasta Kołobrzeg, Muzeum Oręża Polskiego w Kołobrzegu i Towarzystwo Przyjaciół Muzeum Oręża Polskiego.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook

Nasze Programy

Rozmowy z widokiem na powiata
Prezydencki kwadrans
kwadrans z historia
chronograf TKK
chronograf TKK