3 miliony złotych, to kwota jaką Miasto przeznaczyło na remonty i modernizację mieszkań komunalnych. Połowa tej kwoty zostanie przeznaczona na ogrzewanie.

Jednym z tematów dzisiejszej Komisji Budżetowo-Gospodarczej, była informacja na temat modernizacji i remontów mieszkań komunalnych. Kwota jaką Miasto przeznaczyło na ten cel wzrosła do 3 milionów złotych.

Taką wymianę zaplanowano w około 50 lokalach. Oprócz modernizacji ogrzewania, zostanie poprawiona izolacja przeciwwodna w budynkach przy ulicy Rybackiej.

Cześć środków zostanie także przeznaczona na docieplenie obiektów i remont dachu na budynku przy ulicy Koszalińskiej i Żurawiej.

Kolejną pozycją na którą przeznaczono środki jest remont lokali komunalnych. Tutaj kwota wynosi 450 tysięcy złotych. 

Zabezpieczono również środki na remonty centralnego ogrzewania, przeglądy kominiarskie, roboty awaryjne i nieprzewidziane oraz wymianę stolarki.

Wykonawcy prac remontowych wyłaniani są w przetargach.

 

Komentarze  
+7 # ? 2022-03-17 18:46
"zostanie poprawiona izolacja przeciwwodna w budynkach przy ulicy Rybackiej." ? Chyba nie macie na myśli tych niedawno oddanych bloków ?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+6 # ? 2022-03-17 20:08
Sam sobie odpowiem.Jestem mądrzejszy bo wysłuchałem video :D Tyle że mam uwagę ,facio mówi o izolacji cieplnej a nie , jak to określiliście " przeciwwodnej"Zapewne mieliście na myśli izolację przeciw wilgociową :P
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+6 # mieszkankaKG 2022-03-17 21:14
Nie zapomnijcie wyremontować dłużnikom czynszu , na Mazowieckiej 3 lata temu , zrobiono ogrzewanie , i dalej nie płacą , i nie grzeją , jedyni komunalni w bloku , niszczą i zawilgocają ściany , budynku ,i sie śmieją z prywatnych ,takze koniecznie dla nich , bo im sie należy , to PO-ważny elektorat władzy , kosztuje 7,8 miliona zł zadłużenia , ale to zapłacą PO-datnicy
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+1 # podatnik 2022-03-21 06:00
czy to zmniejszenie długu?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook

Nasze Programy

zebranie na zywo
Rozmowy z widokiem na powiata
Prezydencki kwadrans
Zdrowie w pigułce
kwadrans z historia
chronograf TKK
chronograf TKK