×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 70.

Niemal 20 tysięcy złotych zebrali wolontariusze podczas Pól Nadziei, corocznej kwesty ulicznej na rzecz Hospicjum Stacjonarnego.Pola Nadziei w Kołobrzegu odbyły się w tę niedzielę już po raz 11. Od samego rana na ulicach naszego miasta  na rzecz hospicjum stacjonarnego kwestowali wolontariusze w charakterystycznych żółtych koszulkach.
W zamian za datek do hospicyjnej puszki wolontariusze wręczali przechodniom żonkile. W tym roku najwięcej kwiatów zostało wykonanych z bibuły przez uczniów z kołobrzeskich szkół. A kwestujących w żółtych koszulkach wolontariuszy było w sumie 312.
Podczas niedzielnej kwesty Pola Nadziei zebrano 19.128,38 zł oraz 78,4 euro dla Kołobrzeskiego Hospicjum. Pieniądze zasilą bieżące funkcjonowanie hospicjum. 
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook

Nasze Programy

zebranie na zywo
Rozmowy z widokiem na powiata
Prezydencki kwadrans
kwadrans z historia
chronograf TKK
chronograf TKK
 

Najnowsze wideo

Giełda muzyczna wskrzeszona

Paź 18, 2021 / Miasto

Kawałki rzeczywistości

Paź 18, 2021 / Kultura

Wyprawa na 3K

Paź 15, 2021 / Miasto

Piłka w grze

Paź 15, 2021 / Sport

Obchody 30-lecia Szkoły Muzycznej

Paź 15, 2021 / Kultura

Międzynarodowy Dzień Niewidomych

Paź 14, 2021 / Miasto