×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 70.

W SOSW Okruszek rozpoczęły się zajęcia w ramach projektu profilaktycznego pod nazwą „Uczymy się dokonywać właściwych wyborów”. Na cały rok kalendarzowy zaplanowano lekcje oraz spektakle profilaktyczne wykorzystujące techniki teatralne i dramowe.


W trakcie spotkań prowadzący i aktorzy wspólnie z uczniami poszukają odpowiedzi na pytanie dlaczego młodzież sięga po używki i będą ostrzegać przed następstwem złych decyzji. Lekcje będą dostosowane do indywidualnych możliwości poznawczych uczniów z niepełnosprawnością intelektualną.
 
Zostanie poruszony ważny temat napojów energetycznych tak chętnie i bezrefleksyjnie spożywanych przez dzieci i młodzież za przyzwoleniem rodziców i otoczenia.
 
23 i 24 marca 2017r. uczniowie uczestniczyli w cyklu prezentacji przeprowadzonych przez specjalistę terapii uzależnień cert. Krajowego Biura ds. Przeciwdziałania Narkomanii Przemysława Siciarza:
 
 „Dopalacze – wypalacze”
 „Fakty i mity na temat narkotyków”
 „ Napoje energetyczne – stop! Postaw na naturę”

Realizacja projektu jest możliwa dzięki dofinansowaniu uzyskanemu z budżetu Gminy Miasto Kołobrzeg na rok 2017.
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Nasze Programy

Rozmowy z widokiem na powiata
Prezydencki kwadrans
Zdrowie w pigułce
kwadrans z historia
chronograf TKK
chronograf TKK
chronograf TKK
chronograf TKK