×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 70.

Kiedy zostanie ogłoszony konkurs na dyrektora Regionalnego Szpitala  zastanawia się wielu mieszkańców Kołobrzegu. Zapytaliśmy u źródła jak mają się te sprawy.
 
 
 
Nie milkną komentarze dotyczące wyczerpania się formuły współpracy pomiędzy Urzędem Marszałkowskim a Tomaszem Szymańskim, który od 2016 roku pełnił funkcje dyrektora Regionalnego Szpitala w Kołobrzegu.  Nikt oficjalnie tego nie mówi, ale w kuluarach można usłyszeć, że Tomasz Szymański osobiście nie otrzymał odwołania. Z pytaniem o sytuację w kołobrzeskim szpitalu zwróciliśmy się do Urzędu Marszałkowskiego. Jak poinformowało Biuro Prasowe, Tomasz Szymański został skutecznie odwołany z funkcji dyrektora szpitala regionalnego w Kołobrzegu i do czasu powrotu ze zwolnienia lekarskiego pozostaje pracownikiem placówki. Z kolei ogłoszenie konkursu na stanowiska szefa lecznicy powinno być kwestią najbliższych dni. 
 
Tomasz Szymański z funkcji dyrektora Regionalnego Szpitala został odwołany w połowie listopada tego roku. Obowiązki przejęła jego dotychczasowa zastępczyni do spraw pielęgniarstwa Małgorzata Grubecka, i będzie zarządzać placówką do czasu wyłonienia nowego dyrektora, którego teoretycznie możemy poznać do końca stycznia przyszłego roku. 
 
Komentarze  
+5 # Dociekliwy 2019-01-27 00:49
Jak może być odwołany skoro nikt mu oficjalnie dokumentu nie dał.... oj coś tu smierdzi Pani Anno
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Nasze Programy

Rozmowy z widokiem na powiata
Prezydencki kwadrans
Zdrowie w pigułce
kwadrans z historia
chronograf TKK
chronograf TKK
chronograf TKK
chronograf TKK
 

Najnowsze wideo

Targi Gastro - Hotel

Kwi 17, 2024 / Miasto

3xK już w ten weekend

Kwi 17, 2024 / Najnowsze artykuły

Rozmowy z Widokiem na Powiat 17.04.2024 (wideo)

Kwi 17, 2024 / Rozmowy z widokiem na powiat

Swapping w Ekonomie

Kwi 17, 2024 / Powiat

Rozśpiewane przedszkolaki

Kwi 17, 2024 / Miasto