Na ulicy Morawskiego, po obu jej stronach, miasto postanowiło zamontować kilkadziesiąt słupków. Wszystko po to aby uniemożliwić kierowcom parkowanie, które odbywało się w tym miejscu od dłuższego czasu.

Skąd taka decyzja miasta? Jak tłumaczy nam Michał Kujaczyński, na tym terenie notorycznie parkowała duża liczba samochodów, przez co stworzył się tu dziki parking, i standardowe działania straży miejskiej nie były wystarczające. 

Teraz każdy kto korzystał z nielegalnego parkinu na Morawskiego może przenieść się obok na ulicę Wschodnią, gdzie znajdują się nowe miejsca parkingowe. A te należą do strefy płatnego parkowania. Michał Kujaczyński przypomina także, że każdy mieszkaniec posiadający Kołobrzeską Kartę Mieszkańca może nabyć specjalny abonament.

Póki teren ten nie zostanie zagospodarowany miejsc po obu stronach ulicy Morawskiego będzie strzegło kilkadziesiąt słupków.

Komentarze  
+6 # słupki 2022-05-13 17:17
Tak na ul. Unii Lubelskiej postawili na chodniku 2 słupki żeby nie zasłaniać wyjeżdżającym z podwórka głównej ulicy. I co? Nie myślący (delikatnie mówiąc) kierowcy i tak stają na chodniku za słupkami. Jakiś czas temu był tu wypadek właśnie przez takiego osobnika. Chyba powinien ktoś tam stanąć z pałką "i wlewać oliwy do pustych makówek".
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+16 # Oqo 2022-05-13 22:24
Pan Kujaczyński i władze miasta nie wpadli na to, aby zamiast pierdyliarda słupków za grubą kasę, wysypać jakieś kruszywo na poboczu, aby auta mimo wszystko mogły parkować. Frontem do mieszkańców i pracowników drogie władze miasta.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+4 # Obserwator 2022-05-14 10:31
POrażka.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+7 # Olo 2022-05-14 11:02
Kujaczyński powiedz ludziom z poza tej dziury którym wszyscy nazywacie uzdrowiskiem co mają zrobić kupić abonament za ile 300 złoty czy ile przecież za chwilę tu nie będzie się opłacało przyjeżdżać może tu oto chodzi może urzędnicy po godzinach mają sprzątać w chotelach tak na drugą zmianę.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-1 # Kr 2022-05-15 19:25
fajne uzdrowisko: więcej samochodów niż kuracjuszy
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook

Nasze Programy

zebranie na zywo
Rozmowy z widokiem na powiata
Prezydencki kwadrans
Zdrowie w pigułce
kwadrans z historia
chronograf TKK
chronograf TKK
 

Najnowsze wideo