Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza w podróż w czasie, do Rio 2016. Od dzisiaj w kompleksie Milenium ruszyła nowa ekspozycja, nawiązująca do Igrzysk Olimpijskich. Gościem otwarcia wystawy był jeden z autorów zdjęć - Andrzej Szkocki.

Nowa wystawa w MOSiR przedstawia najciekawsze momenty z olimpijskich aren. Fotografie ukazują naszych zawodników w różnych sytuacjach - pozytywnych jak i tych bolesnych, czy smutnych, bo takie też towarzyszą rywalizacji sportowej. Ekspozycja powstała dzięki współpracy z Polskim Komitetem Olimpijskim, a podczas otwarcia MOSiR gościł jednego z autorów zdjęć Andrzeja Szkockiego. Igrzyska w Rio de Janeiro rozegrano w dniach 5-21 sierpnia 2016 roku. Wystartowało 11 238 zawodników z 207 krajów. W tym 245 Polaków. Rozdano 306 kompletów medali. Złoto wywalczyły dla nas Anita Włodarczyk za rzut młotem i wioślarki Magdalena Fularczyk-Kozłowska i Natalia Madaj.

Wystawa w Milenium potrwa do 31 lipca.

 

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook

Nasze Programy

zebranie na zywo
Rozmowy z widokiem na powiata
Prezydencki kwadrans
Zdrowie w pigułce
kwadrans z historia
chronograf TKK
chronograf TKK
 

Najnowsze wideo