"Zżyj się z życiem. Samookaleczenia i samobójstwa dzieci i młodzieży", to temat dzisiejszej konferencji zorganizowanej przez Fundację "Na Przekór Przeciwnościom" oraz powiat kołobrzeski.

 Dzisiaj w Hotelu Diune, odbyła się pierwsza w Kołobrzegu konferencja suicydologiczna pod hasłem „Zżyj się z życiem”, poświęcona problemowi samobójstw i samookaleczania wśród młodych ludzi.

Wśród prelegentów, obok psychologa i prezesa fundacji Jacka Pawłowskiego, wystąpiły członkinie Polskiego Towarzystwa Suicydologicznego, wykładowczynie i ekspertki: dr Halszka Witkowska, Lucyna Kicińska i Danuta Sowińska.

Warto dodać, że dzisiejsza konferencja poprzedza otwarcie poradni suicydologicznej, która już niedługo ruszy w Kołobrzegu. Będzie to pierwsza tego typu poradnia w województwie zachodnipomorskim.

Więcej w materiale wideo.

 

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Nasze Programy

Rozmowy z widokiem na powiata
Prezydencki kwadrans
Zdrowie w pigułce
kwadrans z historia
chronograf TKK
chronograf TKK
 

Najnowsze wideo

Motoserce ponownie zabiło

Maj 29, 2023 / Miasto

Weekend z baletem

Maj 29, 2023 / Miasto

Zdrowie w pigułce odc. 52 - Top Toys

Maj 29, 2023 / Najnowsze artykuły