×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 70.

Kołobrzeski Klub Zdrowia zaprasza na pierwsze spotkanie po wakacyjnej przerwie. Tym razem dyskusja dotyczyć będzie niesamowitych właściwościach wody w zastosowaniu zewnętrznym. Hydroterapia, inaczej wodolecznictwo, to jedna z najstarszych metod leczenia.


Zalecana jest zarówno dla osób zdrowych, celem zwiększenia ogólnej odporności organizmu czy redukcji stresu, jak i dla osób cierpiących na liczne schorzenia, m.in. serca jak i układu krążenia, układu nerwowego czy dolegliwości bólowe. Warto dowiedzieć się czegoś więcej na ten temat. Prelegentem wrześniowego spotkania będzie Alina Ciupa - promotor zdrowego stylu życia. Po wykładzie tradycyjnie zapraszamy na degustację zdrowej żywności. Wstęp wolny!
 
KOŁOBRZESKI KLUB ZDROWIA
"Hydroterapia - leczenie wodą"
prelegent - Alina Ciupa
15 września (piątek) godz. 19.00
ul. Bociania 4


Ilustracja: Photo by David Romualdo on Unsplash
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Nasze Programy

Rozmowy z widokiem na powiata
Prezydencki kwadrans
Zdrowie w pigułce
kwadrans z historia
chronograf TKK
chronograf TKK
chronograf TKK
chronograf TKK