×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 70.

Flota Regionalnego Szpitala w Kołobrzegu została powiększona o nową karetkę. Ambulans służy do transportu pacjentów w stanie ciężkim lub zagrażającym życiu. 

Regionalny Szpital w Kołobrzegu zasiliła kolejna karetka posiadająca pełne, profesjonalne wyposażenie niezbędne do transportu pacjentów wymagających pilnego przewiezienia do specjalistycznych jednostek o wyższej referencji. Karetka ta dedykowana będzie tzw. wyjazdom „R” co oznacza, że służyć będzie dla pacjentów w stanie ciężkim lub zagrażającym życiu.

 

Regionalny Szpital w Kołobrzegu realizuje różnego rodzaju transporty  medyczne w ramach działalności szpitala w tym transport materiałów do badań specjalistycznych np. histopatologicznych, zlecenia lekarza rodzinnego oraz wiele innych. Pojawienie się dodatkowej karetki przyczyni się znacząco do poprawy jakości realizowanych transportów a co za tym idzie komfortu pacjentów Regionalnego Szpitala w Kołobrzegu, a także wpłynie na poprawę organizacji pracy.
 

 

[hdvs videoid=2240]
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook

Nasze Programy

zebranie na zywo
Rozmowy z widokiem na powiata
Prezydencki kwadrans
Zdrowie w pigułce
kwadrans z historia
chronograf TKK
chronograf TKK