×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 70.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz WOPR Oddział Powiatowy w Kołobrzegu zapraszają do udziału w akcji profilaktycznej „Bezpiecznie nad wodą”. Wydarzenie odbędzie się 1 maja w godzinach 11.00 do 16.00 na plaży przy kołobrzeskim molo, po lewej stronie. 
Akcja profilaktyczna ma na względzie poprawę bezpieczeństwa dzieci i młodzieży, dorosłych oraz kuracjuszy – uczestników wypoczynku nad wodą na plaży czy też nad rzeką lub innym akwenem. Osoby korzystające ze sprzętu pływającego zapoznają się z zasadami bezpieczeństwa, m.in. z zasadą WEARIT – stosowanie kamizelek asekuracyjnych. Ponadto ratownicy przypomną zasady alarmowania służb porządkowych, zasady udzielania pierwszej pomocy, korzystania z AED. Będzie też możliwość zapoznania się ze sprzętem używanym w ratownictwie wodnym, a także ze sprzętem będącym na wyposażeniu służb porządkowych.
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Nasze Programy

Rozmowy z widokiem na powiata
Prezydencki kwadrans
Zdrowie w pigułce
kwadrans z historia
chronograf TKK
chronograf TKK
chronograf TKK
chronograf TKK