×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 70.

Kołobrzeski Klub Zdrowia zaprasza na spotkanie z panem Andrzejem Wojtkowskim z Partkowa k. Zduńskiej Woli, który ma gospodarstwo ekologiczne i propaguje zdrowy styl życia opraty m.in. na diecie bogatej w zioła. - Cały świat obecnie wraca do korzystania ze zdrowia dostępnego w "aptece Pana Boga" - mówią organizatorzy spotkania.


Współczesny intensywny rozwój chemizacji sprawił, iż chemioterapia zajęła w medycynie pierwsze miejsce i usunęła w cień naturalne środki lecznicze, jakimi są zioła, lecz w praktyce okazało się, iż większość leków syntetycznych wykazuje uboczne działanie na ustrój ludzki. Cały świat obecnie wraca do korzystania ze zdrowia dostępnego w "aptece Pana Boga".
Pan Andrzej jest właścicielem ekologicznego gospodarstwa w Pratkowie koło Zduńskiej Woli, gdzie zajmuje się hodowlą ziół, chętnie podróżuje po Polsce promując zdrowy tryb życia. Potrafi w niezwykle przekonujący sposób, z dużą dawką humoru opowiadać o swojej pasji, zarażając nią innych. Podczas swoich prelekcji pan Andrzej opowiada o ziołach i ich zastosowaniu, przeplatając to swoją życiową, bardzo pozytywną filozofią. Podczas spotkania będzie można spróbować różnego rodzajów herbat ziołowych. Pan zielarz również chętnie odpowiada na wszystkie pytania. "Przyroda mówi do tych, którzy chcą słuchać" – to jego życiowe motto. Jego filozofia życia oparta jest na pozytywnym nastawieniu, zdrowym i racjonalnym odżywianiu, wspomaganiu się nie suplementami i lekami, ale bazowaniu na naturze i jej bogactwie. Jego produkty posiadają ekologiczne certyfikaty. Oferuje on dużą gamę ziół – nie tylko poszczególne składniki, ale również mieszanki kosmetyczne, przyprawy oraz herbaty ziołowe.

Spotkanie będzie miało miejsce 28 kwietnia 2017 roku, o godz. 18:30, przy ul. Bocianiej 4. Wstęp wolny! Serdecznie zapraszamy.
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook

Nasze Programy

zebranie na zywo
Rozmowy z widokiem na powiata
Prezydencki kwadrans
kwadrans z historia
chronograf TKK
chronograf TKK
 

Najnowsze wideo

Wyprawa na 3K

Paź 15, 2021 / Miasto

Piłka w grze

Paź 15, 2021 / Sport

Obchody 30-lecia Szkoły Muzycznej

Paź 15, 2021 / Kultura

Międzynarodowy Dzień Niewidomych

Paź 14, 2021 / Miasto

Co dalej z targowiskiem?

Paź 14, 2021 / Miasto

Rozmowy z widokiem na Powiat 13.10.2021

Paź 13, 2021 / Rozmowy z widokiem na powiat

Prezydencki Kwadrans 12.10.2021

Paź 13, 2021 / Prezydencki kwadrans