×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 70.

Kolejny raz kołobrzeżanin Paweł Krysiński, barista i trener z Kawiarni Coffeedesk odniósł sukces w Ogólnopolskim konkursie malowania na kawie. Po trzy dniowych zmaganiach w Rumii Paweł wywalczył 3 miejsce malując na kawie wieloryba, kaczkę i bizona z kotami!.


- Warto wspomnieć, że w tamtym roku Paweł zajął 5 miejsce na tych samych zawodach, a jeszcze w 2016 kołobrzeżanin był siódmy. Za rok liczymy na złoto! - mówi Paulina Napora, manager Kawiarni Coffeedesk w Kołobrzegu i dodaje: - Tym samym zapraszamy do kawiarni Coffeedesk na Os. Bajkowym od wtorku do soboty w godzinach od 11 do 13:30 napić się Latte z Mistrzowskim wzorem.
Tytuł Mistrza Polski już trzeci raz z rzędu zdobyła Agnieszka Rojewska, zaś drugie miejsce również trzeci raz z rzędu zdobyła Paulina Adamska.
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook

Nasze Programy

zebranie na zywo
Rozmowy z widokiem na powiata
Prezydencki kwadrans
kwadrans z historia
chronograf TKK
chronograf TKK
 

Najnowsze wideo

Rozmowy z Widokiem na Powiat 20.10.2021

Paź 20, 2021 / Rozmowy z widokiem na powiat

Rozmowy z widokiem na powiat (wideo)

Paź 20, 2021 / Najnowsze artykuły

Prezydencki Kwadrans 19.10.2021

Paź 20, 2021 / Prezydencki kwadrans

Laureaci konkursów nagrodzeni

Paź 20, 2021 / Najnowsze artykuły

Przerwa na czytanie w Trójce

Paź 19, 2021 / Miasto