Już wkrótce na dachu starostwa powiatowego zostaną zamontowane trzy maszty telefonii komórkowej. To może znacząco poprawić jakość usług komunikacyjnych w centrum miasta, która przez ostatnie kilka miesięcy nie należy do najlepszych.

Od kilku miesięcy mieszkańcy odczuwają znaczne problemy z zasięgiem telefonów w centrum miasta. Powodem tego, jak wskazuje starosta, jest niefunkcjonujący już maszt na budynku „Hosso”.

Do starostwa wpłynął wniosek firmy ATEM Polska spółka z.o.o w sprawie najmu powierzchni dachowej pod instalację telekomunikacyjną. Oferta została pozytywnie rozpatrzona przez Zarząd Powiatu. We wtorek ma zostać podpisana umowa. Już wkrótce w narożnikach dachu starostwa zostaną zamontowane trzy około 4 metrowe maszty. Dzięki temu problemy z zasięgiem telefonów w centrum miasta nie będą już tak dokuczliwe.

Starostwo z tytułu udostępnienia dachu pod maszty zyska 36 tysięcy złotych rocznie.

Komentarze  
-1 # alan1 2022-08-06 09:00
a co na to konserwator zabytków, przecież całe centrum miasta jest uznawane jako zabytek
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook

Nasze Programy

zebranie na zywo
Rozmowy z widokiem na powiata
Prezydencki kwadrans
Zdrowie w pigułce
kwadrans z historia
chronograf TKK
chronograf TKK