Pod koniec pierwszego kwartału przyszłego roku zostaną oddane do użytku pierwsze mieszkania na Witkowicach. Nabór wniosków rozpocznie się w październiku.

W marcu ubiegłego roku podpisano umowę na zaprojektowanie i budowę pierwszych czterech budynków na osiedlu Witkowice. Zgodnie z założeniami mieszkania na Witkowicach mają być przeznaczone pod wynajem, dla osób, których dochody dyskwalifikują z możliwości ubiegania się o mieszkanie komunalne, lub które nie mają zdolności kredytowej. Jak już wiadomo, w tym roku nie ma szans na oddanie do uzytku żadnego budynku, ponieważ wykonawca zwrócił się do Miasta o wydłużenie terminu, dlatego pierwsze mieszkania zostaną oddane 5 miesięcy później, niż zakładano. Nabór wniosków na przyznanie mieszkań powinien zacząć się w ostatnim kwartale tego roku i będa one według ustalonego regulaminu.

Przypomnijmy. Pierwszy etap inwestycji składa się z 4 budynków o 6 kondygnacjach,  po 31 mieszkań, łącznie zostaną oddane do użytku 124 lokale mieszkalne, a także droga wewnętrzna i 233 miejsca postojowe.

Komentarze  
0 # TR 2022-08-10 15:42
Tak,jak zakończenie remontu ADABAR-u we wrśniu br.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Hehe 2022-08-10 16:58
Miejmy nadzieję iż na witkowicach nie pojawi się patologia z baraków z Artyleryjskiej :cry:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+1 # POPIS 2022-08-11 11:56
A właśnie tam powinni iść ci z Artyleryjskiej.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+3 # miszkankaKG 2022-08-11 16:26
A 600-set dłużników , mieszkań komunalnych , w miescie dalej nie płaci , i bedzie głosować na obecną władze , nowe mieszkania nowe zadłużenia się szykują
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook

Nasze Programy

Rozmowy z widokiem na powiata
Prezydencki kwadrans
Zdrowie w pigułce
kwadrans z historia
chronograf TKK
chronograf TKK