Rusza kolejny etap przebudowy ulicy Jedności Narodowej w Kołobrzegu na odcinku od ul. Wylotowej do skrzyżowania z ul. Wiosenną, w związku z tym czeka nas zmiana organizacji ruchu.

Wykonawca przystępuje do realizacji kolejnego etapu robót budowlanych na ul. Jedności Narodowej w Kołobrzegu. Z dniem 25 marca 2024r. zostanie wprowadzony II etap tymczasowej organizacji ruchu (zgodnie z rysunkiem nr 3).

Obejmuje on odcinek ul. Jedności Narodowej od skrzyżowania z ul. Sobieskiego/Klonowej (ze skrzyżowaniem) do ul. Wiosennej. Zachowany zostanie przejazd w relacji Wiosenna – Arciszewskiego. Ulica między Arciszewskiego a Klonową będzie zamknięta dla ruchu. Objazd zamkniętego odcinka możliwy jest ulicami Sobieskiego, Bałtycką oraz Wierzbową i Wiosenną. Na czas prac ul. Wiosenna będzie dwukierunkowa.

COR Jednosci e2 rys 3 COR page 0001

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Nasze Programy

Rozmowy z widokiem na powiata
Prezydencki kwadrans
Zdrowie w pigułce
kwadrans z historia
chronograf TKK
chronograf TKK
chronograf TKK
chronograf TKK
 

Najnowsze wideo