W ramach projektu „Gotowi na start” na obiektach Milenium Kołobrzeg odbywają się zajęcia sportowe, z których może skorzystać każda osoba z niepełnosprawnością bez względu na jej stopień i która poprzez sport chce zwiększyć swoją aktywność i samodzielność w codziennym życiu oraz podnieść poziom sportowy. 

„Gotowi na START” to 3 letni projekt, który ma za zadanie przygotować lub wyselekcjonować osoby, które będą mogły wystartować w zawodach dla osób niepełnosprawnych. Projekt „Gotowi na START ” jest współfinansowany ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Udział w zajęciach jest bezpłatny. Dołączyć może każdy, kto posiada orzeczenie o niepełnosprawności. Teraz treningi odbywają się we wtorki i czwartki od 18 do 21. Od września zajęcia będą się odbywały na głównej hali w godzinach od 16 do 18.

Więcej w materiale wideo.

Komentarze  
0 # Kg 2024-07-04 14:50
Super.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Nasze Programy

Rozmowy z widokiem na powiata
Prezydencki kwadrans
Zdrowie w pigułce
kwadrans z historia
chronograf TKK
chronograf TKK
chronograf TKK
chronograf TKK