×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 70.

Dyrektor kołobrzeskiego szpitala ma ponownie rozpatrzyć wniosek Sławoja Kiginy – to wyrok Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego. Sławoj Kigina zwrócił się do dyrektora szpitala o udzielenie informacji dotyczących zatrudnienia posła Marka Hoka.
Sławoj Kigina jest członkiem Rady Społecznej Szpitala, jak mówi, otrzymywał wiele zapytań i próśb o wyjaśnienie na jakim stanowisku i na jakich zasadach w szpitalu jest zatrudniony poseł Marek Hok. I właśnie z takim wnioskiem, o udzielenie informacji dotyczących zatrudnienia posła Marka Hoka przez cały okres pełnienia przez niego obowiązków parlamentarzysty, Sławoj Kigina dwukrotnie zwrócił się do dyrektora szpitala.
Dyrektor Regionalnego Szpitala odmówił udzielenia takich informacji powołując się na ustawę o ochronie danych osobowych. Sprawa trafiła do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego. Sławoj Kigina odebrał wczoraj wyrok sądu, który nakazuje dyrektorowi szpitala w Kołobrzegu ponowne rozpatrzenie jego wniosku.
Dyrektor szpitala odmówił komentarza w tej sprawie, jak poinformowała nas rzecznik szpitala, dyrektor analizuje wyrok WSA.

[hdvs videoid=2477]

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook

Nasze Programy

Rozmowy z widokiem na powiata
Prezydencki kwadrans
Zdrowie w pigułce
kwadrans z historia
chronograf TKK
chronograf TKK
 

Najnowsze wideo

Rozmowy z Widokiem na Powiat 07.12.2022

Gru 07, 2022 / Rozmowy z widokiem na powiat

Choinka już świeci

Gru 07, 2022 / Miasto

Prezydencki kwadrans 06.12.2022

Gru 06, 2022 / Prezydencki kwadrans

Prezydencki kwadrans (wideo)

Gru 06, 2022 / Miasto

II Gala Wolontariatu za nami

Gru 05, 2022 / Miasto