×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 70.

Dyrektor kołobrzeskiego szpitala ma ponownie rozpatrzyć wniosek Sławoja Kiginy – to wyrok Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego. Sławoj Kigina zwrócił się do dyrektora szpitala o udzielenie informacji dotyczących zatrudnienia posła Marka Hoka.
Sławoj Kigina jest członkiem Rady Społecznej Szpitala, jak mówi, otrzymywał wiele zapytań i próśb o wyjaśnienie na jakim stanowisku i na jakich zasadach w szpitalu jest zatrudniony poseł Marek Hok. I właśnie z takim wnioskiem, o udzielenie informacji dotyczących zatrudnienia posła Marka Hoka przez cały okres pełnienia przez niego obowiązków parlamentarzysty, Sławoj Kigina dwukrotnie zwrócił się do dyrektora szpitala.
Dyrektor Regionalnego Szpitala odmówił udzielenia takich informacji powołując się na ustawę o ochronie danych osobowych. Sprawa trafiła do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego. Sławoj Kigina odebrał wczoraj wyrok sądu, który nakazuje dyrektorowi szpitala w Kołobrzegu ponowne rozpatrzenie jego wniosku.
Dyrektor szpitala odmówił komentarza w tej sprawie, jak poinformowała nas rzecznik szpitala, dyrektor analizuje wyrok WSA.

[hdvs videoid=2477]

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Nasze Programy

Rozmowy z widokiem na powiata
Prezydencki kwadrans
Zdrowie w pigułce
kwadrans z historia
chronograf TKK
chronograf TKK
chronograf TKK
chronograf TKK