
Ślubowanie i mianowania nauczycieli
W środę 27 sierpnia 2025 roku w gabinecie starosty kołobrzeskiego odbyło się uroczyste ślubowanie oraz wręczenie aktów mianowania.
Pod koniec lipca sześcioro nauczycieli ze szkół i placówek oświatowych powiatu kołobrzeskiego zdało egzamin na stopień awansu zawodowego nauczyciela mianowanego. Z tej okazji starosta kołobrzeski Mirosław Tessikowski odebrał ślubowanie i wręczył nauczycielom akty mianowania oraz listy gratulacyjne.
Nauczyciele mianowani to:
nauczyciel wychowania fizycznego oraz nauczyciel praktycznej nauki zawodu z Zespołu Szkół im. Macieja Rataja w Gościnie,
nauczyciel języka angielskiego z Zespołu Szkół Nr 1 im. Henryka Sienkiewicza,
nauczyciel praktycznej nauki zawodu – nawigacja z Zespołu Szkół Morskich im. Polskich Rybaków i Marynarzy,
pedagog z Zespołu Szkół Nr 2 im. Bolesława III Krzywoustego,
psycholog z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej.
W uroczystości udział wzięli: naczelnik Wydziału Edukacji i Kultury w Starostwie Powiatowym Anna Mazurek, dyrektor Zespołu Szkół im. Macieja Rataja w Gościnie Halina Schulz-Tkacz, dyrektor Zespołu Szkół Nr 2 im. Bolesława III Krzywoustego Magdalena Barna oraz dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Kołobrzegu Barbara Wolańska.
Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl