×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 70.

Czy jest coś, co bardziej może kojarzyć się z wakacjami, niż smak świeżych, pysznych lodów w upalny letni dzień? Zdaniem wielu nie, a jedyne pytanie, to w której lodziarni je zjeść?Kołobrzeska pracownia lodów ODLODOWO została wybrana do konkursu na najlepszą lodziarnię w naszym województwie. Konkurs kończy się 31 sierpnia.

 Odlodowo jako jedyna lodziarnia w Kołobrzegu ma szansę otrzymać tytułu najlepszej lodziarni w województwie zachodniopomorskim. Lodziarnia słynie z pysznych i naturalnych lodów o oryginalnych smakach. Lody od momentu produkcji do chwili podania wykonywane są z należytą starannością i pasją.

 

Z pewnością idea produkcji naturalnych lodów przyczyniła się do wyróżnienia lodziarni przez Zachodniopomorską Agencję Rozwoju Turystyki i umieszczenia jej w gronie dziesięciu najlepszych lodziarni w województwie w plebiscycie AżNaLody. Plebiscyt trwa do 31 sierpnia 2016 roku, a głosowanie odbywa się na stronie: www.azpomorze.pl  - kołobrzeskie Odlodowo ma przypisany numer 9.

Istnieje możliwość oddania jednego głosu dziennie. Zachęcamy wszystkich do głosowania!

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Nasze Programy

Rozmowy z widokiem na powiata
Prezydencki kwadrans
Zdrowie w pigułce
kwadrans z historia
chronograf TKK
chronograf TKK
 

Najnowsze wideo

Motoserce ponownie zabiło

Maj 29, 2023 / Miasto

Weekend z baletem

Maj 29, 2023 / Miasto

Zdrowie w pigułce odc. 52 - Top Toys

Maj 29, 2023 / Najnowsze artykuły