×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 70.

Policjanci z Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego kołobrzeskiej komendy zatrzymali 45-latkę, która wykorzystując chwilową nieuwagę klientki sklepu odzieżowego, zabrała jej torebkę. Dzięki natychmiastowej reakcji policjantów już kilka minut po dokonaniu kradzieży sprawczynię zatrzymano i odzyskano utracone mienie.
Dyżurny kołobrzeskiej komendy otrzymał zgłoszenie dotyczące kradzieży torebki w sklepie odzieżowym w galerii handlowej w centrum miasta. Natychmiast w ten rejon skierowani zostali policjanci z Ogniwa Patrolowo Interwencyjnego KPP Kołobrzeg. Mundurowi ustalili, że zgłaszająca w trakcie pobytu w sklepie odzieżowym, pozostawiła na półce swoją torebkę. W pewnym momencie do sklepu weszła kobieta, która zauważyła pozostawione bez nadzoru mienie. Wykorzystując chwilową nieuwagę zabrała torebkę i uciekła.
Dyżurny kołobrzeskiej jednostki ustalił rysopis sprawczyni i podał go patrolom będącym w mieście. Mundurowi sprawdzając przyległe ulice już po kilku minutach zauważyli kobietę, która odpowiadała uzyskanemu rysopisowi. Policjanci natychmiast zatrzymali 45-letnią mieszkankę Poznania.
Kobieta już usłyszała zarzut kradzieży zagrożony karą do 5 lat pozbawienia wolności, swoje postępowanie tłumaczyła trudną sytuacją materialną.
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Nasze Programy

Rozmowy z widokiem na powiata
Prezydencki kwadrans
Zdrowie w pigułce
kwadrans z historia
chronograf TKK
chronograf TKK
chronograf TKK
chronograf TKK
 

Najnowsze wideo