×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 70.

23 kwietnia w niedzielę, na terenie całego miasta w ramach akcji Pola Nadziei pojawi się 330 wolontariuszy, osób prywatnych oraz uczniów i nauczycieli szkół. Akcja ma na celu propagowanie idei hospicyjnej oraz zbieranie środków na kołobrzeskie Hospicjum Stacjonarne.


 
Do akcji złosiło się do tej pory ponad 330 Wolontariuszy: osób prywatnych oraz uczniów i nauczycieli ze szkół: SP nr 3, SP nr 4, SP nr 5, Gimnazjum nr 1, Gimnazjum nr 3, Zespół Szkół w Podczelu, Zespół Szkół im. M. Rataja w Gościnie, Zespół Szkół im. A. Mickiewicza w Dygowie, Zespół Szkół Ekonomiczno Hotelarskich im. Emilii Gierczak w Kołobrzegu, Zespół Szkół nr 2 w Kołobrzegu, Zespół Szkół im. H. Sienkiewicza, Zespół Szkół im. M. Kopernika, Zespół Szkół Morskich im. Polskich Rybaków i Marynarzy.
 
Akcja rozpoczyna się o godzinie 9:00 i trwa do 17:00. W tych godzinach dzieci, młodzież i dorośli pojawią się na terenie całego miasta. Każdy z kwestujących będzie miał imienny identyfikator. W grupach będą wolontariusze w żółtych koszulkach, z puszką, żonkilami i żółtymi balonami.
 
Osoby, które są zainteresowane wzięciem udziału w akcji proszone są o zgłoszenie się do koordynatora akcji Aliny Hajdamowicz w sobotę od godziny 16:00 do 18:00 w siedzibie Hospicjum na ul. Radomskiej 10a lub przyjście (z dowodem osobistym) w niedzielę, o dowolnej porze. Można też napisać wiadomość na stronie facebookowej "Hospicjum Domowe w Kołobrzegu" lub mail na adres: alina.hospicjumkolobrzeg@wp.pl
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Nasze Programy

Rozmowy z widokiem na powiata
Prezydencki kwadrans
Zdrowie w pigułce
kwadrans z historia
chronograf TKK
chronograf TKK
chronograf TKK
chronograf TKK