Zbigniew Błaszczuk (KWW Z. Błaszczuka "Masz Wybór"), Bogdan Błaszczyk (KWW A. Mieczkowskiej "Kołobrzescy Razem"), Marek Młynarczyk (KW PiS) byli gośćmi Zebrania na żywo. Co mówią o swoich szansach w wyborach samorządowych? Czy wykorzystać unijne dofinansowanie na modernizację instalacji w Korzyścienu i dlaczego Marek Młynarczyk jest lepszym kandydatem na radnego niż jedynka z jego listy? A także dlaczego nocna prohibicja to bzdura? O tym w najnowszym Zebraniu. Zapraszamy. 

Dodaj komentarz
Czytaj więcej...

Prezydent Janusz Gromek oraz radni K. Strzyżewska i D. Zawadzki zwołali konferencję prasową dotyczącą planu zagospodarowania przestrzennego dla terenów nad Parsętą vis a vis kamienic przy Zygmuntowskiej. Chcemy zdementować ostatnie podłe kłamstwa – usłyszeliśmy na wstępie. Poznaliśmy też złożone przez radnych zmiany do planu dla tego terenu.

Dodaj komentarz
Czytaj więcej...

Jacek Woźniak zapowiada pozew w trybie wyborczym przeciwko marszałkowi województwa Olgierdowi Geblewiczowi. Poszło o wczorajszą konferencję, podczas której czołowy polityk Platformy Obywatelskiej mówił o rzekomej współpracy Woźniaka z PiSem. Z kolei Maciej Bejnarowicz mówi, że marszałek dał się wmanewrować Kołobrzeskim Razem. 

Dodaj komentarz
Czytaj więcej...