Część z nas zaczyna już pozbywać się drzewek świątecznych. Odbiór choinek w naszym mieście jest bezpłatny, wystarczy zostawić je przy śmietniku.

Informujemy wszystkich właścicieli nieruchomości zamieszkałych Miasta Kołobrzeg, że w terminie od 2 stycznia do 28 lutego br. realizowany jest odbiór naturalnych choinek, które należy wystawić przy śmietnikach lub wiatach śmietnikowych. Choinki odbierane są z częstotliwością jeden raz w tygodniu w piątki.
 
Choinki wystawione do odbioru są traktowane jako frakcja odpadów biodegradowalnych, muszą być pozbawione wszelkich lampek i ozdób, w tym wykonanych z tworzyw sztucznych, papieru, metalu, szkła. Dodatkowo konieczność odbioru choinek można zgłosić:
- w Referacie Gospodarki Odpadami przy Wydziale Komunalnym Urzędu Miasta Kołobrzeg - telefonicznie pod numerem 94-35-516-29, 94-35-516-25, bądź mailowo: m.pytel@um.kolobrzeg.pl
- w Miejskim Zakładzie Zieleni Dróg i Ochrony Środowiska - telefonicznie pod numerem 94-35-33-254, 94-35-33-249, bądź mailowo: miasto@zielen.kolobrzeg.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn