Komentarze  
+3 # TutyFruty 2019-01-09 19:42
Po materiale wideo widać jak radny Pkewko emocjonalnie się trzęsie ze strachu, a sformułowanie „kim jest Zawadzki” to przejdzie zapewne do historii gdyż mam pytanie: kim jest ten Plewko???
Totalna, totalna kompromitacja!!! Wiem ze nie ma narzędzi by odwołać tego człowieka z mandatu Radnego Miasta (sam sobie żyły szybciej podetnie niż to zrobi) ale jest na pewno szansa by spróbować, nie odwołać go zarówno z pełnienia vice przewodniczącego rady miasta i ze wszystkich komisji!!! Od tego czarnego harakteru musicie się odciąć i dać mu lekcje!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+11 # Nierób 2019-01-09 23:09
A ja apeluję żeby pan Zawadzki upublicznił jak pracuje w DPS-ie na Ogrodowej. Tak jak pan mówi, panie Zawadzki: "... trzeba spoważnieć i nie być dużym dzieckiem", tylko pracować całe osiem godzin dziennie, a nie komisje, komisyjki, prezentacje itp. W pracy na 10, 10.55, a z pracy o 13. I to wszystko za pieniądze podatnika. Czy ktoś nad tym panuje?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+3 # Beata J. 2019-01-10 06:34
Nie rozumiem jednego. Bo skoro są nagrania, to dlaczego Pan Plewko nie dołączył ich jako dowód w sprawie?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn