Piłkarze Kotwicy Kołobrzeg pokonali w półfinałowym meczu o Puchar Polski na szczeblu naszego  województwa IV-ligową Inę Goleniów 4:1. W finale Kotwica zagra ze świeżo upieczonym III-ligowiec Bałtyk Koszalin.
Biało-niebiescy od początku spotkania przeważali. Prowadzenie objęli już w 16 minucie meczu, kiedy to Wiktor Witt skutecznie wykończył dośrodkowanie z rzutu rożnego. W 29 minucie na 2:0 podwyższył Łukasz Włodarczyk, który z bliskiej odległości skierował piłkę do bramki przeciwnika. Po przerwie, dokładnie w 66 minucie meczu mocnym uderzeniem z okolic dwunastego metra ten sam zawodnik pokonał bramkarza gospodarzy po raz drugi i zrobiło się 3:0 dla nas. W 72 minucie odżyły  nadzieje drużyny z Goleniowa na korzystniejszy wynik dał Piotr Winogrodzki pokonując strzałem głową naszego bramkarza Patryka Brzozowskiego. Jednak ostatnie słowo należało do Kotwicy. Wynik meczu na 1:4. W 80 minucie bardzo ładnym uderzeniem zza linii pola karnego  ustalił Przemysław Przysowa.