Bezrobocie w naszym powiecie rośnie. Stopa bezrobocia wynosi już blisko 6 procent. W kołobrzeskim Urzędzie Pracy zarejestrowanych jest ponad 1660 osób.

Obostrzeniom nie ma końca, co wciąż przekłada się na stan gospodarki w naszym kraju, a także na rosnące bezrobocie. W grudniu ubiegłego roku stopa bezrobocia w naszym powiecie wynosiła niewiele ponad 4 procent, dzisiaj już blisko 6.

Każdy bezrobotny może liczyć na wsparcie. Urząd Pracy wciąż realizuje programy na rzecz promocji zatrudnienia.

Jak się okazuje zainteresowanie dotacjami na otwarcie działalności gospodarczej jest duże. Wnioski do urzędu wpływają na bieżąco.

Na dotacje w ramach wsparcia z tytułu COVID-19 Urząd Pracy od nowego roku wydał ponad 5 milionów złotych. Środki  w ramach tego wsparcia są przydzielane na bieżąco.

Komentarze  
+8 # Kolobrzeg 2021-03-29 14:57
Jeszcze trochę i syndyk przejmie hotele i dopiero będziecie mieli bide
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # mieszkanka 2021-03-29 15:45
UP wreszcie bedzie miał troche zajęcia , bo było bezrobocie 13% urzedników było mniej , i nic nie robili , teraz jest 3% i dyrektorka ma problem , a jako urzedniczka 12 lat temu , zamiast pomagać , to gnebiła jedynego żywiciela rodzina pewnie dlatego awansawała na dyrektora tak rządzi PO w niescie juz 13 lat szok
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+7 # naciąga czka 2021-03-31 13:13
znowu ta nawiedzona :D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+11 # Kolobrzeżanka 2021-03-29 19:07
O hotele się nie martwcie oni sobie poradzą ,
dostali dotacje nikt nie martwi się o ludzi którzy
utracili stanowiska pracy!!!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn