W czwartek 23 czerwca 2022 roku odbędzie się kolejne posiedzenie Zespołu zadaniowego ds. rozpatrywania wniosków z zakresu zarządzania ruchem na drogach powiatowych i gminnych, działającego przy staroście kołobrzeskim Tomaszu Tamborskim.

Wszyscy zainteresowani mogą składać swoje wnioski, opinie i propozycje ewentualnych usprawnień i zmian w tym zakresie w terminie do 21 czerwca 2022 roku. Wnioski można składać osobiście w Starostwie Powiatowym w Kołobrzegu przy Placu Ratuszowym 1 w Kancelarii Ogólnej (pokój nr 3) lub przesyłać na e-mail: zmiany@powiat.kolobrzeg.pl

Zgodnie z art. 10 ust. 5 Ustawy prawo o ruchu drogowym to starosta zarządza ruchem na drogach powiatowych i gminnych. Stąd działa przy nim specjalny zespół, którego zadaniem jest opiniowanie i doradztwo z zakresu zarządzania ruchem na drogach. Mając na uwadze poprawę bezpieczeństwa i usprawnienie ruchu w naszym powiecie, regularnie informujemy mieszkańców i wszystkich zainteresowanych o możliwości składania wniosków i swoich propozycji. Wszystkie wnioski zostaną rozpatrzone przez zespół.

Komentarze  
+1 # mdkg 2022-06-17 17:34
proszę o postawienie znaku stop przy wyjeździe z McDonalda na ulice Koszalińska dopóki nie dojdzie do jakieś tragedii, wyjeżdzający nie zwracają uwagi na pieszych i rowerzystów .
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+2 # marian kołobrzeski 2022-06-18 10:50
Zespół powinien głęboko przemyśleć problem ulicy 6 Dywizji Piech. Przejście dla pieszych, na początku ulicy, gdzie zginęło już parę osób i skrzyżowanie z ul. Wojciecha. Stłuczki, trąbienie i strach przy przejeżdżaniu tego skrzyżowania to codzienność.
Tam powinno być rondo,a nie np. na Armii Krajowej.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+3 # ika 2022-06-18 13:03
złożylam parę lat temu wniosek o postawienie lustra na ulicy Jedności Narodowej między budynkami 59 b a 59 c gdzie jest wyjazd ze ślepej uliczki i widoczność jest zerowa, gdyz zastawiają z jednej strony taksówki ( jest tam postój taksówek),a z drugiej strony samochody zatrzymujące się przed sklepem .Na tym odcinku Jedności nie ma ścieżki rowerowej i dzieci jak i dorośli jeżdżą
po chodniku. Wyjeżdżając ich nie widać. Odpowiedz Starostwa i całego gremium które się tam zbiera napisało ,że jest to wyjazd z posesji i oni lustra nie zamontują. Świadczy to tylko o tym ,że nikt nie sprawdził nawet ,że jest to ulica do 5 domów, a nie prywatny wyjazd na ulicę z posesji. I tyle w temacie.Szkoda tylko czasu .
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-2 # Roman 2022-06-18 13:44
W Dargocicach proszę o ograniczenie prędkości do 30 km.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+5 # Stefanek 2022-06-18 16:12
Legalny Handel trwa na ul.Reymonta.Gdzie jest ustawa zakaz Handlu na uzdrowisku.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+1 # Unii 2022-06-18 22:04
A na unii Lubelskiej doświetlić przejścia dla pieszych (ale to prośba do Pani Prezydent bo to DK )
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn