Ulica 4 Dywizji Wojska Polskiego, Starynowska czy Jedności Narodowej, to tylko część ulic jakie planuje wyremontować starostwo. W tej chwili trwają zaawansowane prace na ulicy Myśliwskiej, której przebudowa ma się zakończyć pod koniec roku.

W lipcu rozpoczął się długo wyczekiwany remont ulicy Myśliwskiej. Przypomnijmy, przebudowa obejmuje odcinek od skrzyżowania od Ronda Solidarności do przejazdu kolejowego w zakresie nowej nawierzchni, elementów drogowych i urządzeń przynależnych do drogi oraz przebudowę ulicy Myśliwskiej bocznej. Wkrótce rozpoczną się prace na pasach drogowych. Teraz starostwo rozpoczyna projektowanie ulicy 4 Dywizji Wojska Polskiego.

Starostwo planuje także budowę ronda na skrzyżowaniu ulic 6 Dywizji Piechoty i św. Wojciecha.

Jest już gotowy projekt budowlany na remont ulicy Jedności Narodowej na odcinku od skrzyżowania z ulicą Wylotową do przejazdu kolejowego. Teraz starostwo ubiega się o dofinansowanie inwestycji, która została wyceniona na blisko 8 i pół miliona złotych.

Komentarze  
0 # Wojna 2022-09-28 08:58
Dobra a co z niesymetrycznym skrzyzowaniem Mazowiecka Altyreryjska Sw Macieja ?!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn