W związku ze zbliżającym się dniem Wszystkich Świętych nastąpi zmiana organizacji ruchu w rejonie kołobrzeskiej nekropolii. Policjanci od 30 października będą prowadzić wzmożone działania, mające na celu dbanie o bezpieczeństwo przybywających w tych rejonach uczestników ruchu.

Kierowcy mogą się spodziewać wzmożonych kontroli pod kątem trzeźwości, stanu technicznego pojazdów czy bezpieczeństwa przewożenia dzieci. Od 30 października od godziny 07:00 do 2 listopada do godziny 07:00 ul. Św. Wojciecha będzie ulicą jednokierunkową z wjazdem od ul. 6 Dywizji Piechoty. Jeden kierunek obowiązywał będzie do wysokości ul. Makuszyńskiego i Kossaka. Można nią będzie przejechać jedynie w stronę Radzikowa z maksymalną prędkością 30 km/h. Dodatkowo na ulicy 6 Dywizji Piechoty od Zieleniewa aż do ronda przy ul. Artyleryjskiej w obu kierunkach będzie wprowadzone ograniczenie prędkości do 40 km/h.

Postój taksówek zlokalizowany zostanie na ul. 6 Dywizji Piechoty w okolicy stacji paliw Moya.

W tym okresie policjanci będą pełnić służbę w miejscach najbardziej zagrożonych, a więc na skrzyżowaniach dróg dojazdowych i w miejscach wzmożonego ruchu pieszych na całym odcinku ul. Św. Wojciecha o zmienionej organizacji ruchu oraz w okolicach cmentarzy powiatu kołobrzeskiego i wjazdach do miast i miejscowości.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn