Bartosz Białkowski, uczeń klasy II Ap, w dniach 14-15 marca 2023 r. wziął udział w VII Ogólnopolskim Turnieju Kucharskim w Poznaniu. Bartek zajął VI miejsce i znalazł się w gronie laureatów Turnieju.

Do Turnieju ucznia przygotowywali Pani Katarzyna Olszak i Pan Tadeusz Kisiel oraz Pan Adam Dmyterko, szef kuchni restauracji PERGOLA.

O tytuł najlepszego walczyło w tym roku 16 uczniów kształcących się w zawodzie kucharz. Reprezentowali oni 6 województw: lubelskie, podlaskie, małopolskie, mazowieckie, zachodniopomorskie i wielkopolskie. Uczestnicy Turnieju mieli możliwość sprawdzić swoją wiedzę teoretyczną i umiejętności praktyczne oraz zaprezentować swój talent podczas przygotowywania potrawy konkursowej na temat: „Ziemniaki i grzyby”.

Jedną z nagród dla laureata jest zwolnienie z etapu teoretycznego egzaminu teoretycznego, który odbywa się w klasie trzeciej.

20230314 143705 1

 

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn