W niedzielę 26 marca 2023 roku na strzelnicy sportowej przy Zespole Szkół im. Macieja Rataja w Gościnie odbyły się I Otwarte Zawody Strzeleckie pod patronatem starosty kołobrzeskiego Tomasza Tamborskiego.

W zawodach w konkurencji dla amatorów 50 m karabin bocznego zapłonu 15 strzałów wzięło udział łącznie 29 zawodników, z których:

1 miejsce zdobył Waldemar Milewski, uzyskując 111 pkt.

2 miejsce zdobył Miron Biłuszczak, uzyskując 107 pkt. (3 x dziesiątka wewnętrzna).

3 miejsce zdobył Krzysztof Prytyskacz, uzyskując 107 pkt. (2 x dziesiątka wewnętrzna),

Natomiast w konkurencji dla zawodników ze sportową licencją strzelecką 25 m pistolet bocznego zapłonu 30 strzałów rywalizowało 12 sportowców. W najlepszej czołówce uplasowali się trzej zawodnicy Klubu Strzeleckiego Kołobrzeg:

1 miejsce zdobył Piotr Wolman, uzyskując 279 pkt.

2 miejsce zdobył  Konrad Drobek, uzyskując 278 pkt.

3 miejsce zdobył Henryk Stranc, uzyskując 276 pkt.

Za organizację pierwszej edycji zawodów strzeleckich na strzelnicy w Zespole Szkół im. Macieja Rataja w Gościnie odpowiadał kierownik zawodów Mariusz Marecki. Podziękowania należą się również kierownik Internatu Wiolecie Kalinowskiej oraz obsłudze kuchni, bo dzięki ich zaangażowaniu zawodnicy mieli na strzelnicy zapewniony poczęstunek. Nagrody ufundowane przez Zarząd Powiatu w imieniu starosty Tomasza Tamborskiego wręczyła dyrektor Zespołu Szkół im. Macieja Rataja w Gościnie Halina Schulz-Tkacz.

strzelanie 1

strzelanie 2

strzelanie 3

strzelanie 4

Komentarze  
0 # leon 2023-03-30 23:06
brawo
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn